Praca seksuologa

Seksuolog to osoba, która zajmuje się życiem seksualnym człowieka. Jeżeli mamy problemy związane z seksem tj. brak erekcji, wczesny wytrysk, powinniśmy udać się do tego typu specjalisty. Nie powinniśmy się obawiać takiej wizyty, ponieważ seksuolog to też człowiek i te tematy nie są dla niego obce.
Praca seksuologa wymaga przede wszystkim wyrozumiałości, ponieważ osoby które do niego przychodzą często się tego obawiają, myśląc że dany problem to temat tabu i nikt inny zapewne takiego nie ma, a tu byśmy się zapewne zdziwili, ponieważ ludzie mają bardzo dużo różnego typu problemów na tle seksualnym, o których niestety nikt głośno nie mówi.
Seksuolog to również odpowiednia osoba, która poradzi nam jak zacząć współżycie, jeżeli w jakikolwiek sposób się tego obawiamy. Opowie o anatomii, higienie, zabezpieczeniach czy też orientacji seksualnej.
Po takiej wizycie będziemy wiedzieli czy nasze problemy występują na tle psychicznym czy może mamy jakieś problemy z narządami i musimy udać się w tym celu na poradę do odpowiedniego lekarza.

SELF – Psychologia Poznań
Spychalskiego 25/1
Poznań
61-571
857402299